تبلیغات
هوم فرش HomeFresh - بوگیر های تولت فرنگی

با کیفیت فوق العاده بالا و تضمینی

بوگیر فلش تانک 6 تایی و 9  عددی - با کیفیت  عالی -  تعداد در کارتن 74 عدد
بوگیر تولت فرنگی و قابل استفاده در فلش تانک ها
 
برند: رایت - Rite
نحوه استفاده: قابل استفاده در فلش تانک سرویس بهداشتی معمولی - قابل استفاده در مخزن آب سرویس بهداشتی فرنگی
 
کارایی محصول: با استفاده ازین محصول ، آب مخزن آب به صورت رنگ آبی پررنگ تغییر رنگ پیدا می کند و باعث جرم زدایی و بوگیری و  خوشبوکنندگی و مانع اشاعه بوی نامطبوع می شود.http://uupload.ir/files/vdbf_image_1.jpeg


بوگیر فلش تانک 4 عددی - با کیفیت  عالی - ساخت ترکیه - تعداد در کارتن 48 عدد
بوگیر تولت فرنگی و قابل استفاده در فلش تانک ها
 
برند: آ ا گ - AEG
نحوه استفاده: قابل استفاده در فلش تانک سرویس بهداشتی معمولی - قابل استفاده در مخزن آب سرویس بهداشتی فرنگی
 
کارایی محصول: با استفاده ازین محصول ، آب مخزن آب به صورت رنگ آبی یا بنفش تغییر رنگ پیدا می کند و باعث جرم زدایی و بوگیری و مانع اشاعه بوی نامطبوع می شود.


http://uupload.ir/files/2d9_43250288473113384291.jpgبوگیر تولت فرنگی های ارنت ، با کیفیت فوق العاده و رنگ و اثر بخشی بسیار کارا ، از جمله محصولاتی است که در بازار کشور بی رقیب است.

نمونه های ایرانی و چینی این محصول ، آنچنان اختلاف کیفیتی زیادی با بوگیر ارنت دارند که مصرف کننده برای انتخاب مجدد آن ، شکی به دل خود راه نمی دهد. و این قدرت کیفی این محصول را می رساند.

بوگیر تولت فرنگی ارنت ، به مانند یک قرص است که در مخزن فلش تانک تولت فرنگی قرار می گیرد ، و آب را آبی رنگ می کند و مانع اشاعه بوی نامطبوع می شود و جلوه زیبایی به محیط می بخشد.

دو هفته رنگ دهی به آب مخزن فلش تانک ، نشان از کیفیت بالای این محصول دارد  که بسیاری از هتل ها مشتریان این محصول می باشند.بوگیر سه کاری فرنگی ، محصول کارخانه تیبت ترکیه و عاملت فروش شرکت حیات گستر در ایران ، حاوی کارایی های زیر می باشد:

1- آنتی باکتریال (ضد میکروب و باکتری جهت بهداشت و سلامت محیط)

2- بوگیر و مانع اشاعه بوی نامطبوع

3- خوشبو کننده با رایحه های لیمو ، گل لوندر و هلو

این نوع بوگیر که کاری جدید و نوین در این صنعت می باشد ، کالایی لوکس و فوق العاده جذاب برای مصرف کننده می باشد. به شکلی که مصرف کننده با هر بار مصرف این کالا ، مجدد در صدد خرید آن بر می آید. کیفیت و عطر فوق العاده خوب ، از خصوصیات این محصول است.

در سه رایحه: لیمو ، هلو ، گل لوندر (با اسانس های فوق العاده با کیفیت)


http://uupload.ir/files/4g9_ernet44-300x300.jpg